Zakład kamieniarski

Krzysztof Niemiec

Informacje o nas

30latZakład kamieniarski Krzysztof Niemiec powstał w 1989 roku na bazie wysokich kwalifikacji zdobytych podczas wieloletniej pracy przy obróbce kamienia. Kwalifikacje te zostały potwierdzone zdanym w 1989 roku egzaminem mistrzowskim.

Od samego początku specjalizacją zakładu są nagrobki i pomniki granitowe. Coraz większa popularność kamienia naturalnego z racji jego niepowtarzalnego piękna i innych walorów użytkowych sprawiła ogromny rozwój i zapotrzebowanie na inne elementy i dziedziny wykorzystywane szczególnie w budownictwie.

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom licznej rzeszy klientów rozszerzyliśmy ofertę o:

  • elewacje, posadzki,
  • blaty i łazienki kamienne,
  • parapety, które to z powodzeniem wykonujemy i montujemy.

 

Wszelkiego rodzaju zamówienia staramy się realizować bardzo rzetelnie zapewniając wysoką jakość usług. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję i zadowolenie klienta dostosowując się do jego oczekiwań. Z każdym kolejnym rokiem zakład inwestuje w coraz bardziej nowoczesny park maszynowy oraz powiększające się hale warsztatowe i magazynowe. Można zatem powiedzieć, że jesteśmy przygotowani do realizacji zleceń nawet najbardziej wymagającego klienta, dla którego oferujemy także konsultacje architekta.