Informacje o firmie

Zakład kamieniarski Krzysztof Niemiec powstał w 1989 roku na bazie wysokich kwalifikacji zdobytych podczas wieloletniej pracy przy obróbce kamienia. Kwalifikacje te zostały potwierdzone zdanym w 1989 roku egzaminem mistrzowskim.

Od samego początku specjalizacją zakładu są nagrobki i pomniki granitowe. Coraz większa popularność kamienia naturalnego z racji jego niepowtarzalnego piękna i innych walorów użytkowych sprawiła ogromny rozwój i zapotrzebowanie na inne elementy i dziedziny wykorzystywane szczególnie w budownictwie.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom licznej rzeszy klientów rozszerzyliśmy ofertę o:

  • elewacje, posadzki,
  • blaty i łazienki kamienne,
  • parapety, które to z powodzeniem wykonujemy i montujemy.

Wszelkiego rodzaju zamówienia staramy się realizować bardzo rzetelnie zapewniając wysoką jakość usług. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję i zadowolenie klienta dostosowując się do jego oczekiwań. Z każdym kolejnym rokiem zakład inwestuje w coraz bardziej nowoczesny park maszynowy oraz powiększające się hale warsztatowe i magazynowe. Można zatem powiedzieć, że jesteśmy przygotowani do realizacji zleceń nawet najbardziej wymagającego klienta, dla którego oferujemy także konsultacje architekta.

Kontakt z nami

ul. Saturnowska 2
41-203 Sosnowiec

Mobile: +48 609 677 775
Tel.: +48 32 293 83 11
Fax: +48 32 290 08 11

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 15:00
Sobota: 7:00 - 12:00

Portfolio prac